Kolik stojí poskytnutí sídla společnosti? (ceník)

Najděte společnosti sídlo v Praze nejvýhodněji

Pokud jste se dostali až sem a přečetli si všechny výhody, které sídlo společnosti v Praze nabízí, nezbývá, než si vybrat vhodnou firmu, která nabízí sídla společnosti nabízí. Jedničkou na trhu je společnost FIRMIN s.r.o., která nabídne společnosti sídlo za velmi výhodných podmínek. Firmin nabízí sídlo společnosti na adresách v Praze 2,3, a 6 za naprosto bezkonkurenční ceny, což znamená, že ušetříte opravdu nemalé peníze.

Provozujte sídlo společnosti už za pár stovek měsíčně

Pronájem kanceláře v Praze může stát i desítky tisíc, což by pro společnost mohla být opravdová finanční zátěž. Když se k ní přičte mzda zaměstnance, může výsledná částka podtrhnout společnosti nohy. Virtuální sídlo znamená pro rozpočet společnosti obrovské odlehčení. Již za pár set korun měsíčně získáte atraktivní adresu v hlavním městě a řadu hodnotných služeb.

Firmin nabízí sídlo firmy v Praze 6 již od 390 Kč měsíčně, v Praze 3 od 490 Kč měsíčně a v Praze 2 za 590 Kč měsíčně, kompletní ceník pro sídlo společnosti. Doslova za pár set korun tak získají společnosti sídlo na velmi atraktivní adrese. Kvalifikovaný pracovník zde bude vyřizovat Vaše telefonáty a přepojovat je na Vaše pracovníky v terénu. Samozřejmostí je poskytnutí poštovní adresy, příjem a úschova pošty. Poštu si můžete každý den vyzvedávat osobně, nebo se domluvit a připlatit si častější přeposílání. Urgentní dopisy Vám může na požádání pracovník kanceláře naskenovat a obratem přeposlat.

Firmin je jednička aneb hledáte bezkonkurenční sídlo společnosti?

Rozhodnete-li se sídlo společnosti pořídit na nové adrese v Praze, volte profesionály. Společnost Firmin se může pochlubit mnoha referencemi a patří na našem trhu k absolutní špičce. Pokud nemáte čas na přípravu návrhu a vklad do obchodního rejstříku, Firmin vše zařídí za Vás. Samozřejmostí je garance, že jím vypracovaný návrh bude úspěšně zapsán do rejstříku.

» Sídlo společnosti pro Vaši firmu můžete mít nyní za akční cenu 390 Kč/měsíc. Klikněte pro více informací!

Spolecnosti-sidlo.cz

sídlo společnosti a jak ho získat, proč mít sídlo společnosti v Praze

» Sídlo společnosti pro Vaši firmu můžete mít nyní za akční cenu 390 Kč/měsíc.

O Spolecnosti-sidlo.cz

Sídlo společnosti v Praze se vyplatí, přečtěte si, jak Vám sídlo společnosti v Praze může ulehčit život.

Další zajímavé projekty