Sídlo společnosti a k jakým finančním úřadům spadám?

Co jsou to finanční úřady?

Je to skutečně tak, neznám nikoho, kdo by měl rád úřady a natož ty finanční. U nás fungují od roku 1991 na základě zákona č. 531/1990 Sb., o územních finančních orgánech. Finanční úřady vykonávají správu daní, odvodů a záloh na tyto příjmy, provádějí řízení o přestupcích v oblasti své působnosti, vybírají poplatky, odvody, úhrady, pokuty a penále. Finanční rovněž úřady spravují dotace, ukládají pokuty, rozhodují o výši pohledávky na daních, a jimi spravovaných příjmech. V neposlední řadě také na základě pověření Ministerstvem financí poskytují mezinárodní pomoc při správě daní a provádějí vymáhání peněžitých pohledávek.

Může sídlo společnosti ovlivnit časté kontroly

Ano, může. Sídlo společnosti v menším městě může firmě přinést nemalé problémy. Pokud narazíte na nepříjemné úředníky, mohou si na Vaší společnost doslova zasednout a provádět kontroly v rozmezí několika týdnů, nebo měsíců. Pokud dopřejete společnosti sídlo ve větším městě, častým kontrolám se vyhnete. Podle statistiky připadá na jednu společnost se sídlem v Praze jedna kontrola za deset let.

Finančních úřadů je Praze přehršel

Pokud máta naopak strach, že je v Praze málo finančních úřadů a budete mít proto problémy s pomalou administrativou, mohu Vás uklidnit. S klidem můžete sídlo společnosti v Praze pořídit, každý obvod má svůj vlastní finanční úřad a proto se nemusíte bát, že byste se do úředních hodin nevlezli. Finančních úřadů v Praze je celkem 12, tzn. Praha 1-10 a dále pro Prahu - Modřany a Jižní město. Neváhejte a přesuňte své sídlo společnosti na atraktivní adresu v Praze a zvyšte nejen její prestiž, ale ulehčete si administrativní stránku věci.

» Sídlo společnosti pro Vaši firmu můžete mít nyní za akční cenu 390 Kč/měsíc. Klikněte pro více informací!

Spolecnosti-sidlo.cz

sídlo společnosti a jak ho získat, proč mít sídlo společnosti v Praze

» Sídlo společnosti pro Vaši firmu můžete mít nyní za akční cenu 390 Kč/měsíc.

O Spolecnosti-sidlo.cz

Sídlo společnosti v Praze se vyplatí, přečtěte si, jak Vám sídlo společnosti v Praze může ulehčit život.

Další zajímavé projekty