Do jakých lokalit se obvykle umísťuje sídlo společnosti?

Umístěte sídlo společnosti na atraktivnější adresu

Mnoho podnikatelů provozuje sídlo společnosti na velmi neatraktivní adrese, která pro firmu může znamenat i přítěž. Maloměsta znamenají pro podnikatele celou řadu nepříjemností, které se mohou odrazit na úspěšnosti firmy. V menších městech je mnohem větší závist, která často poškodí renomé firmy. Závidět může jak konkurence, která nebude váhat a bude se snažit slovně poškodit kvalitu Vámi nabízených služeb, tak úředníci, kteří mohou chod Vaší společnost pěkně znepříjemnit. Mnoho podnikatelů, kteří zřídili sídlo společnosti ve větším městě se s touto nejhorší lidskou vlastností prakticky nesetkali.

Sídlo společnosti na atraktivní adrese svědčí

Pro mnoho klientů bude nová adresa pro sídlo společnosti jakýmsi magnetem. Pokud zvolíte sídlo ve větším městě, budou si to klienti spojovat s tím, že se společnosti daří a jistě budou rádi dále využívat Vaše služby. Pokud sídlo společnosti změníte na novou adresu, můžete získat mnohem více nových klientů, než jste získali doposud. Lidé opravdu dají na to, zda je společnost zapsána v takzvaně Horní Dolní, nebo třeba hlavním městě.

Sídlo společnosti ve větší městě zaručí méně kontrol

Je statisticky dokázáno, že společnosti se sídlem v malém městě mnohem častěji podléhají kontrolám z finančního úřadu. Tyto kontroly bývají velice nepříjemné a netěší se na ně ani ti, kteří mají svou firmu v naprostém pořádku. Výjimkou v nejsou ani kontroly desetkrát do roka, což sice může vypadat jako extrém, ale zatím je to jen praxe maloměstských úředníků. Najdete-li sídlo společnosti ve větším městě, vyhnete se velmi častým kontrolám. Například v hlavním městě jsou kontroly v průměru jednou za deset let.

» Sídlo společnosti pro Vaši firmu můžete mít nyní za akční cenu 390 Kč/měsíc. Klikněte pro více informací!

Spolecnosti-sidlo.cz

sídlo společnosti a jak ho získat, proč mít sídlo společnosti v Praze

» Sídlo společnosti pro Vaši firmu můžete mít nyní za akční cenu 390 Kč/měsíc.

O Spolecnosti-sidlo.cz

Sídlo společnosti v Praze se vyplatí, přečtěte si, jak Vám sídlo společnosti v Praze může ulehčit život.

Další zajímavé projekty